Politikalarımız

Duyarlı

Tükenebilir doğal kaynakların yeniden kullanıma kazandırılması, sadece günümüze yapılan bir yatırım değildir. Aynı zamanda doğanın daha az kirlenmesini sağlar ve geleceğe daha yeşil, daha temiz bir dünya kalır. Bunun sağlamanın tek yolu geri dönüşümdür. Cam, kağıt, metal, plastik atık haline gelse de çöp değildir. Geri dönüşüm kapsamında çeşitli üretim aşamalarından geçtikten sonra ikincil bir hammadde olarak yeniden kullanılabilir. Kullanılmış materyallerin geri dönüşümle yeniden kullanılır hale gelmesi, hava kirliliğinin % 94’e varan oranlarda azalması anlamına geliyor. Ayrıca su kirliliğinin de % 44 düzeyinde azalmasını sağlıyor bu sebeple bizler Yaşat Plastik olarak Doğayı korumak yaşamı korumaktır diyoruz ve bu ilkeye bağlı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken doğanın bizlere bahşetmiş olduğu imkanları teklonojiyle  birleştirerek enerjimizi GES (Güneş enerjisi Santrali) ile karşılamaktayız. Çevre Dostu misyonuyla üretim yapan YAŞAT PLASTİK, bir ÇEVKO üyesidir.

Tükenebilir doğal kaynakların yeniden kullanıma kazandırırken enerjisini doğadan faydalanan çevreci anlayışın birleştiği bir üretim

Dinamik.

Türkiye ve dünyada plastik geri dönüşüm ve ambalaj teknolojileri dünyası devamlı bir değişim ve gelişim sürecindedir. Bu gelişmelere ayak uydurmak, yenilikleri doğru projelerde doğru şekilde kullanmak oldukça önemlidir. Yaşat Plastik değişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarını yakından takip ederek, sektördeki yenilikleri ortaya çıkardığı projenin yapısına uyarlayarak hayata geçirir. Özellikle genç kuşağa personel yatırımı yapmış olan ve kendi iç eğitimlerini düzenli olarak geliştiren Yaşat Plastik , kadrolaşmış genç ve uzman ekibi ile oluşturduğu markaları yurt için de ve yurt dışın da  inovatif biçimde temsil ederler.

Sosyal.

Pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin hızla değiştiği günümüzde, dijital mecralarda kurum olarak var olmak oldukça önemli hale gelmiş durumdadır. Bu mecralarda olmanın en önemli kuralı ise güncel olmak müşterilerimizle çift yönlü iletişim kurabilmektir. Yeniliklerin  çok hızla geliştiği ve hatta değiştiği dijital dünyada yenilikleri yakalamak sadece bu konuda özel çaba gösteren çalışanları ile YAŞAT PLASTİK çalışmalarını sosyal medya hesaplarında yeni fabrikamızda insanların üretim süreçlerini ve geri dönüşümü ön planda tutan duyarlı ve önemli paylaşımlarla insanları bilgilendirmektedirler.